Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nabídky autobazarů v ČR/SR
Delict
28.05.2014 19:50 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR
99
To som pozeral dneska..takže poznatky:: lakované celé skoro okrem strechy, to by az tak nevadilo ale lakované asi vonku alebo v prašnom prostredí, v laku sú bodky, prach, mastné flaky kde nechytila farba +vpredu asi 0,5cm hrdze na blatniku ktory ani nieje lakovany ale len biely matný, vzadu zle nalepeny nápis (krivo a z nespravnych pismen, chyba napis HDi a "i" z neho pouzili do napisu citroen, kufor pretŕča 0,5cm za svetlo..špára jak hrom, v kufri tmelené..kvalitny naraz zozadu a cely bok lavy lakovany

-podla diag- vystreleny a nevymeneny airbag hlavovy, vymazane cele auto od km, zavada cidla teploty, a ine zavady co si nespominam..aj zavada pruzenia trvalá neaka

-interier- odlepeny poah na vodičovom tapacíri, odlepena strecha (to byva po streleni bagu), rozpadnuta radiaca páka, stredový panel pokyckaný niečim čo mu rozleptalo farbu, na strope medzi svetlom a stropnym tapacirom je medzera na prst, chyba kryt motora ..chod motora nieje zly ale nieje to ono..na korekcie som ani nekukal nepacilo sa mi to ostatne ..pásy sa nenavíjali a sú kvalitne ošúchané a vyblednuté

Takze za 2400 po zlave (s prihlasenim) urcite nie ešte mᚠneaký návrh? teraz mam celkom prehlad o trhu


Druha co som pozrel ..podla fotiek nevyzerala zle a mal som na pláne aj obe oči prižmúri za tú cenu..
.link.

-Zadný nárazník ryhy, zadný L blatník, obitý a posprejovaný , zadné dvere na oboch stranach nastriekane sprejom, vpredu na narazniku medzi svetlom a naraznikom 0,5cm medzera, na druhej strane striekany sprejom.. ako diky ale auto striekane sprejom sa lakuje horsie ako nestriekane a oškreté


P.S: ty neplanujes predat tvoju? dohodli by sme sa

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator