Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Motor běží na 3 válce / C5 I 2.0i 16V
Rio11
25.05.2014 07:13 - Re: Motor běží na 3 válce / C5 I 2.0i 16V
U??vate?
Ahoj všem. Řeším podobný problém. Popíšu ho co nejpřesněji. Stává se mi, že motor vysadí na 3 válce, absolutně náhodně , jednou při nastartování studeného motoru, teplý motor to nikdy při startu neudělal, jindy za jízdy při brzdění motorem dvakrát i vícekrát denně po ujetí 160 km, jindy po ujetí 30 km prostě nečekaně, někdy to neudělá třeba celý týden, diag hlásí náhodné vynechání válce, palubák anomalie antipolution a default kataliser, prostě klasika. Ale co mě na tom nejvíc zaráží je, že stačí vypnout klíček, chvilku počkat, nastartovat a zase jedu třeba 100 km na všechny čtyři válce, dělám ten restart už i bez zastavení . Dal jsem nové svíčky a zapalovací lištu a nepomohlo to. Vydrželo to 800 km a závada se začala opakovat. Upozorňuji ještě že LPG na to nemá vliv, dělá to i při jízdě na benzín. Má někdo nápad co by to mohlo být, když to reaguje na vypnutí klíčku a opětovné nastartování a zase běží na všechny čtyři válce ? Za každou radu dík předem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator