Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hydraulické čerpadlo / C5 III
banan1987
22.05.2014 22:17 - Hydraulické čerpadlo / C5 III
Za?iato?n?k
ahojte mam C5(X7) 2.0 hdi 100kw RHR. odisla mi na nom volnobezka alternatora tk som siel k mechanikovi nech mi ju vymeni.. pri vymene sa pokusal volnobezku odkrutit ale nedostal sa racnou ku volnobezke nakolko mu zavadzalo servo a nadrzka s chladiacou kvapalinou.. tu nakoniec vykrutil aby sa dostal racnou kde potrebuje.. no ale hned na to vytriskla voda vsade z hadice ktora bola pod nadrzkou.. nova volnobezka sa nakrutila a ja som odchadzal od majstra prec.. po tom ako som odisiel som zistil, ze auto pruzi ale netlmi.. plavalo po ceste jednoducho hydraulika nepracovala.. ked som prisiel domov som auto napojil na diag. kde mi vyhodilo pri ydraulike chybu U 2005.. ked som skusil auto zdvihnut neslo hore ani cerpadlo nieje pocut... jednoducho nejde.. ani cez akcne cleny mi ho nezdvihlo... a ja chuj som skusil spustit auto dole.. no pravdaze to islo ale hore nie.. no to je vedlajsie.. teraz neviem ci mi mechanik nieco podrbal ked mu vytriskla ta voda z nadrzky alebo moze byt chzba niekde inde.. PS: poistky v motorovom priestore su vsetky OK aj tie mega poistky... dakujem za kazdu radu..

a este LDS je na maximum a cidla na napravach meraju ako maju hodnoty sa menili pri hybani s nimi

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator