Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nizsi vykon a klepani / C4 Grand Picasso 2.0 Hdi 100kW
marcel C6
13.05.2014 13:36 - Re: Nizsi vykon a klepani / C4 Grand Picasso 2.0 Hdi 100kW
99
tak skusim postupne odpovedat...
motor ma oznacenie RHJ je to 2,0 Hdi 100kW. Tie otacky neviem, ale bude to asi od spodu, ked idem do zakruty bez plynu robot postupne podradi do dvojky a za zakrutou ked pridam tak to zaklepe. Ak pridavam dalej (sportovo) tak zaklepe este aj na trojke. Trva to iba chvilu a potom uz ide pekne. Nafta by tam mala byt OK lebo som mal vonku nadrz aj vsetko ost. a dokladne som to cistil ked tam uz islo nove (repasovane) cerpadlo a tiez vstreky. Cerpadlo aj vstreky som kupoval v citroene na vymenu za stare. Na cerpadle vidno, ze je repasovane ale vstreky vyzeraju ako fungel nove. Nemaju na sebe ziadny naznak akehokolvek pouzitia ziaden skrabancek no proste nove. Do nafty som pridal aditivum od Agat diesel Pezinok myslim, ze to sa to vola Stanadyne a davkuje sa 50 ml na 59 l nafty.

Asi by som mal este dodat, ze ked to bolo pokazene tak som mal vylamane vahadla ventilov, a pretocene ozubene koleso na vacke. Hlavu sme dole nemali vymenili sme iba vahadla a ozubene koleso. Napadlo ma ci to nemoze byt ventil ... Kedze to ale startuje uplne super nie som si isty... Z vyfuku nejde ziaden dym.

Ked som to kupil tak som sa velmi tesil, ake super auto mam. Pred tym som mal evasion 2,0 HDi po dedovy z viedne kt. na tom urobil 70000 km a bol tam este povodny rozvod... Zdalo sa mi to ako obrovsky krok vpred. Teraz som z toho na prasky. Uz mi to zozralo viacej ako 2000 € a stale to nie je ono...

NO NEKUPTE TO...
vcera som volal tomu frajerovi co odstranoval ten FAP a tvrdil ze software je tam povodny akurat zablokoval regeneraciu FAP a aditivovanie nafty ...

Dnes som objednany do Citroenu, podla vin zistili ze tie vstrekovace treba nieco ako naprogramovat, co sa mi ale nezda, lebo auto ide... Na internete som sa docital ze Siemens sa neprogramuje. Tie vstrekovace su klasse M co by malo znamenat ze su PIEZO.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator