Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
Senninha78
07.05.2014 20:11 - Re: Zaseklé přední brzdy, zatuhlá ruční brzda, přibržďování / C5 I, II
99
Už prodejce C5 mi říkal, a kontroluji přední brzdiče, že zůstávají viset. Nedávno jsem měl auto v servisu (kvůli jinému problému) a servisák mi říkal, že mi je rozhýbával. Poslední dny se mi o dost zvedla spotřeba (cca o 1,5l) a pokaždé mám rozpálené přední kotouče. A to i když jedu kousek a prakticky nebrzdím. Ručku nepoužívám skoro vůbec, protože mám automat. Ten servisák mi říkal, že jediné řešení je vyměnit oba brzdiče, ale repasovaný je cca za 4-5 tisíc/ks, což se mi samozřejmě moc nechce. Má tedy cenu nadále zkoušet ty brzdiče rozhýbávat nebo mě opravdu čeká jejich výměna? Máte někdo zkušenost, že po řádném vyčištění, promazání a výměně prachovky to zákonitě musí vydržet déle než pár týdnů? Diky za rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator