Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LPG a C5
Vladimír
05.05.2014 00:19 - Re: LPG a C5
99
Děkuju Kuldovi za doporučení firmy, se kterou má dobré zkušenosti.
Mně se moje výše popisovaná situace vyřešila, či spíše "vyřešila" tím, že mi normální, ne plynařský servis vyměnil všechny cívky (už tam mám od přestavby na plyn asi pátou várku fungl nových cívek, které vždy vzápětí odejdou), všechny svíčky (asi správně tam dal ty určené na plyn, ale ty jsem rovněž měnil teprve asi před čtvrt rokem), lambda sondu (prý byla zkratovaná a házela nesmyslné povely do řídící jednotky), dále dokonce i baterku, tu jsem ale měnil před 2 roky, a nahrál původní software od Citroena. Vše za cenu přes 20 000 Kč (slovy dvacet tisíc korun českých). Výměny prý byly nutné, vše zmíněné bylo v katastrofálním stavu .... Ale co je nejhorší, proč to všechno vzniká, nikdo, vůbec nikdo na světě neví. Zatím to tedy po této další (jedné z mnoha zásadních oprav, ke kterým jsem přinucen tak jednou měsíčně) opravě jezdí. jak dlouho, a co bude dál, to snad neví ani Bůh .... čekám, že tak za týden budu zase měnit všechny cívky .... Zásadní příčina potíží je velkou neznámou, nikdo netuší, co s tím. To auto je opravdu drahá milenka ...... A s opravdovou milenkou má společnou taky tu naprostou nepředvídatelnost, nevypočítatelnost a hltavost v odebírání peněz s cílem člověka promyšleně, poouchle zcela zničit. Ožebračování, neustálý stres, nespolehlivost .... Kdosi tady mi taky radil nastavování mezer u svíček a podobné odborné zásahy. To já neumím a nemám v úmyslu se to učit. Pokud zaplatím normální, poctivé peníze, musí mi přece profesionální automechanici zajistit užívání auta bez nutnosti stát se taky automechanikem ... Jestliže ne, pak ta celá technologie plynu je špatná, nevyzkoušená a nemělo by vůbec být dovoleno ji nabízet zákazníkům. Zdravím všechny a děkuji ještě jednou těm, co na můj příspěvek reagovali. Už šetřím na velký inzerát do celostátních novin, kde popíšu své zkušenosti. Vladimír.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator