Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LPG a C5
Vladimír
29.04.2014 23:51 - Re: LPG a C5
99
Zdravím. Psal jsem do této diskuse již dříve, asi tak před rokem. Mám C5, třílitr. Po mnohaletých zkušenostech bych rád všem dal dobrou radu. Netrpím "mazáckým syndromem" - když se mně vedlo zle, tak a se taky všem dalším, co přijdou po mně, taky vede zle. Pokud nechcete být zoufalí, přivedeni do neřešitelných situací, odkázáni na blahosklonnou milost arogantních servismanů, ve finále ožebračeni a připraveni o veškeré úspory, ZAPOMEŇTE NA PLYN !!!!!!! ZAPOMEŇTE NA PLYN !!!!. Když Vám někdo poradí, abyste si nechali auto předělat na plyn, tak se mu vysmějte, fyzicky ho napadněte, rozbijte mu hubu, aby si pořádně rozmyslel někdy zase zlomyslně a poouchle někoho přivádět do neštěstí. Já jsem byl celkem u 3 "plynařských" servisů a nikdo si s mým autem, předělaným na plyn, prostě neví rady. Taky jsem byl u asi 5 normálních servisů, kde mi už asi pošesté vyměňovali všechny spálené cívky (prý plyn vyžaduje jiné nastavení napětí, které ale spaluje cívky), asi 4 krát mám vyměňované svíčky, nové lambdasondy atd. atd. A stejně to nejezdí. Furt hlásí Antipollution fault a Catalyc converter fault (pak to jede na 5, nebo taky na 3 válce). Dal jsem za přestavbu v dobré víře poctivé peníze, nebyla to žádná pokoutní firma, přesto se to ale příšerně, zoufale, nepovedlo. Po asi deseti návštěvách v této firmě (stále více mi dávali najevo, že je obtěžuji) jsem přešel do další firmy (rezignoval jsem na záruku, abych měl pokoj, vše jsem si platil navíc sám), ale ani tam to nevyřešili. Navíc mi rovněž dávali najevo, že jsem jejich podřízený. V dešti mne nechali stát venku, aniž by mne pozvali do jejich baráku (byl zamčený, ale byli tam). Třetí firma byla nadějná, ve finále mi ale (s jakžtakž slušným chováním, pominu-li, že v domluvenou dobu tam nebyli a musel jsem čekat) nakonec řekli, že prostě nevědí, co s tím. Na opravách, způsobených přestavbou na plyn, jsem zaplatil už asi 200 000 Kč. Hezká úspora, že. LIDI, NENECHTE SE ZBLBNOUT. PROVOZ C5 NA PLYN PROSTĚ NEFUNGUJE. Varuji !!!!! A je to sprosté, že ty firmy, přestože to musejí vědět, klidně ty přestavby dělají. Bohužel jsem hodně zaměstnaný a nemám čas se soudit, Až zbohatnu, dám celostránkový inzerát do všech velkých novin, kde budu lidi varovat. Vladimír

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator