Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
petrptz
26.04.2014 17:13 - Re: Koupě C5
99
Rozhodně nechci dělat zagorku, mne se to nijak nedotklo. Na druhou stranu chápej mne. Dá se lehce ztratit v tom množství odpovědí a možná by bylo dobré udělat nějaké shrnutí. Prostě jeden shrnující článek a ne 300 odpovědí, kde v každé je jedna věc a kde se třeba v polovině opakují. Kdyby tu byl jeden jasný článek pochopím. Ale já se s C5 teprve seznamuji, kdežto vy ostatní už víte a tak vám to přijde divné nepochopitelné a odkážete raději na 300 odpovědí. Přitom by to vyřešil jeden článek zkušeného majitele C5. Pak by bylo jednoduché, kdyby přišel někdo podobný jako já, tak mu napsat odkaz přesně na tenhle článek a bylo by to. To je jen námět nad kterým se třeba někdo zamyslí a něco vytvoří (někdo koho to nebude obtěžovat a zkusí pomoci nezkušeným). Ale samozřejmě jinak to beru, pokud to nikdo nechce udělat, zkusím se prokousat sám a přinejhorším při koupi udělám nějakou chybu, nejde o život.
A pokud nškdo nšco smaže, a mi zkusí dát vědět, jestli se toho úkolu někdo nezhostil a případně mi pošle odkaz. Díky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator