Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
Delict
23.04.2014 15:57 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
pridali sa jemné vibrácie na volnobeh..vo filtri bolo pár kovových bodiek..už sa mi porúča čerpadlo?!

-no záhada je pravdepodobne odhalená, pri prvej jazde mi vyhodilo chybu do 15 minút, takže sa začali skracova intervaly medzi závadami,

-nahodil som druhú požičanú váhu vzduchu..a nepoznám svoje auto

-akcelerácia sa o niečo zlepšila, auto normálne vystrelí vpred (miesto vyrazí ako parník na dlhú cestu so slabým odpichom)
-spotreba rýchlejšie klesá a mení sa na PP ,predtým sa držala dlhšie a klesala pomaly pri ustálení
-spotreba na rovnakej trase je o 1,5L menšia , a to som dával autu záhul pár krát, išiel som ako blbý brzda plyn aby som nasimuloval chybu, dlhé rozbehy..hocičo.. predtým mi to papalo na tejto trase 6,4-7,5 ako kedy, teraz som sa nedostal cez 5,8L ..a to mám automat
-motor beží lepšie, drobné vibrácie sa stratili

Zajtra ešte skúsim na druhom aute moju váhu, ak vyhodí chybu mám to opečiatkované ..

-- líšia sa neako kvality druhovýroby alebo ís do orig citroen? rozmýšlam nad značkami Hella alebo Meat&Doria

P.S všetkým vďaka, pozývam na podhájsku so zžavou, máme nový tobogán

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator