Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
robo
20.04.2014 20:13 - Re: Koupě Citroenu C5
99
Světlonoš napsal(a):
Tak jsem se byl kouknout na tu C5 v plynu a moc mě to nepřesvědčilo. Pravda, na černém laku jdou škrábanečky od myčky vidět víc než třeba na stříbrném, ale je jich tam dost. To by mi zas tak nevadilo, ale sedačka řidiče je docela jetá. Ne snad prodřená, ale osezená, taková na levém okraji zežvachlaná. Volant je také poměrně ohlazený. Že je vedle řadičky spínač mobilu je znát už na fotkách, z palubky leze ještě drát v místech kde bývá obvykle držák na mobil. Zbytek interiéru vypadal zachovale. Dál jsem to nezkoumal a odešel jsem, jsem jen laik, ale nemyslím si, že to auto má najeto jen 167000 km. I vzhledem k tomu plynu si myslím, že fungovalo jako služební. 120 tis. peněz za něj nejsem ochotný dát, respektive, neláká mě vůbec. Ale nic se neděje, budu čekat dál, ono se něco najde, když ne benzín, tak nafta.

hmm to si trafil 2 veci ktore su slabina uz od novoty
1. lak to je skoda hovorit. Aspon biely obyc. Jak keby to bolo naschval ze si nedal 700E za priplatok.
2. a sedacka, pozri sa jak vyzera bocnica po 445km !!! recenzia auto.cz
.link.

od toho stav vozu fakt tazko odhadnut [skor majitela].
ja mam teda blizko 100cky a ze sedacka uz neni tuha jak bola pozorujem od 13tkm...Do toho auta sa proste zle nastupuje vysokym postavam, je to jak do ferrari

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator