Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Disky a pneu na C5 - obecně
robo
16.04.2014 15:21 - Re: Disky a pneu na C5 - obecně
99
hmm a krasa je v tom ze vyvazovat disky na stredovu dieru je sice lahke, ale s tou haweka hlavou sa dosahuju samozrejme super vysledky. Lenze kazde auto iny rozostup dier a preto sa to zvrhlo na vyvazovanie na dieru. Neverim ze vo fabrike vyvazuju na dieru aj disky s dierou
ked som mal c4 tak toto bolo peklo, stacilo 5g na naprave a uz to klepalo. Nakoniec som nasiel servis kde to vedeli vyvazit a dokonca rovno u nas na sidlisku, ale kym som ich nasiel, nervy a prachu v kybli . Resp. niektore to obcas trafili a ked som prisiel opat o polroka, uz to bolo zle.
Teraz mi robili zimaky na C5 a je to zasa super, do 160 ani tuk, rychlejsie som nesiel, tiez robia na dieru.ale maju aj hlavu lebo ked som tam bol robili origo P407 kola.

.link.
PS : mozno reklama, ale neni od veci aby majitelia co maju problemy napr. s vyvazenim ci diskom bez diery sa nenechali salit v pneuservisoch .Mam zle skusenosti s niektorymi znackovymi pneuservismi.
PS2 : odkedy viem jake peklo je vyvazit kola, prezuvam sam a vyvazujem iba ked musim. Auta ktore trasenie neprenasaju na volant maju potom vybite vole v prevodke, v klbe volantovej tyce atd.
no a je jasne ze zaklad je kalibrovana machinka s protokolom

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator