Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tažné zařízení - netechnická diskuze, jaké? kde?
najk
15.04.2014 21:15 - Re: Tažné zařízení - netechnická diskuze, jaké? kde?
99
Poznatek: dnes jsem kontroloval světla na karavanu (v pátek jedu s ním na TK) a co se dělo - když jsem zapnul blinkry, tak pozičky i brzdy se stmívaly v závislosti na blikání, mlhovka nesvítila, brzdy někdy jo a ne.... tak jsem zapojil za auto vozík a zkoušel a to samé, prostě nesmysly a hlavně do mlhovky nešla šáva, že jsem zkontroloval a prosvítil všechny žárovky je jasné, tam jsem začal, v zásuvce na auto byla šáva všude krom modrého - mlhovka. rozebral jsem ten chrom práh, pak odchlípnul L bok ostění v kufru.. tam jsem našel tu divokou krabici a proměřil, vše mimo modrého - mlhovka a vše mělo napětí 13,8 - 14,1 (auto nastartované). takže dolu L zadní světlo tam našel spoj od mlhovky a z rozbočky do krabky již nic nešlo. V tom spoji byl velký přechodový odpor, dráty neporušené. sundal jsem tu rychlo cvakačku a nahradil čoko a světe div se, vše fungovalo jak má. Dávám to sem na vědomí, že jestli takto blbne osvětlení přívěsu, tak proměřit hned zásuvku na autě a zjistit co do krabky nejde - u mně to byla blbá mlhovka, kterou jsem snad s přívěsem nikdy nepoužil. Jinak auto svítilo vše bez problémů.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator