Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Světlonoš
11.04.2014 21:58 - Re: Koupě Citroenu C5
Za?iato?n?k
Tak já jsem rád za příspěvek od Rio11, protože pokud má člověk benzín, tak o plynu určitě uvažuje. Co jsem si tu k LPG načítal příspěvky, tak zas tak jednoduché to vždy nemusí být. Rio11 ty mᚠplyn jaké značky? Ne, že bych se do zaplynovaného benzínu chtěl hned vrhnout. Ono 100kw výkonu a nějakých 190 Nm krouáku na tak těžké auto není zas taková sláva, je to jen na takové rodinné popojíždění, tah tam není. Mám ve svém momentálním autě - pozor řeknu sprosté slovo - Mondeu 107 kw a jako nic moc (kolik kw tam po letech provozu skutečně zbylo nevím) Není to zlé auto, ale už jsem prošel genezí BX - XM - Xantia a hydraulika mi prostě chybí. Takže to, že se poohlížím po C5 je přirozený vývoj. Nemám moc důvěru k nabídce autobazarů, spíš si počkám až bude některý "klubák" prodávat svého mazla nebo si nechám něco doporučit a přivézt. Času dost, když to bude trvat půl roku, nic se nestane.
Načítal jsem si tady samozřejmě všechno co šlo, v sekci o motorech je spousta popsaných závad, ale spíš bych požádal o shrnutí zkušeností uživatele po nějaké době provozu, tak jak to už pár kolegů udělalo a za tyto informace dík.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator