Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Rio11
11.04.2014 19:27 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
Pro jamaco a světlonoše
Dlouho jsem zvažoval zda se zapojit do této diskuse. Nakonec jsem se rozhodl napsat svůj příběh. Můj roční nájezd km je 25 až 30 tisíc.
Když jsem se rozhodl koupit C5ku, chtěl jsem pochopitelně naftový motor, pro jeho ukrutný zátah v nízkých otáčkách. Pak jsem ale zjistil, že ve městě a na krátkých trasách nebude jezdit za 5 litrů, ale za mnohem více. Náklady na údržbu se mi zdály také větší než u benzínu. V té době jsem měl zkušenost s vozem jiné značky poháněným LPG a přesný propočet nákladů na ujetí 50 tisíc km s tímto vozem. A pak padlo rozhodnutí koupit C5 2.0 benzín 100 kW, což se mi zdá dostačující výkon, s alternativním pohonem na LPG, mám ji rok a půl, náklady na provoz jsou neskutečné, tak nízké jsem nikdy u žádného auta neměl. Viz moje příspěvky v sekci spotřeba a LPG. Na provoz po městě by mě sežral jak benzín tak nafta, jen pozor na to jaké LPG zařízení je namontováno. Některá přepínají na plyn po ujetých 5 km, jiná po 800 metrech až 1 km. A podle toho jsou náklady na spotřebu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator