Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ceník pokut
jruze
29.03.2014 21:21 - Re: Ceník pokut
U??vate?
najk napsal(a):
hele Jaroušku, nech toho, vždy je v tom ještě něco jiného, kdyby za každé škrábnutí brali poldové ŘP, tak je republika lépe průjezdná.... čo bolo to bolo, terazky keď som rentiérom to vidím inakšie, jinak pánové poldové jsou taky občané ČR a když je mezi řidiči X blbců, tak prostě ze statistického hlediska se musí najít i u poldů. Když pánové houby znáte na co máte právo, bohužel znáte jenom tzv. práva, otvírate si držky na poldy, hned jak otevřete okénko u auta, dáváte poldovi hned na jevo, že je blbec, že vás otravuje, a věřte tomu, že někdy stačí i ty vaše kyselé ksichty.... za 37 let jsem platil pokutu a resp. jsem byl kontrolován asi 3x, jednou stání na zákazu... moje vina pokuta 10,- korun, a 1x když bylo pátrání po Kájinkovi a 1x fotečka někde na MOravě pěkně asi v zastávce za obcí o 15km více. Nechcete mít problémy s poldy, tak dodržujte pravidla a zákon, i když vás to může kakat, že nějaká rovina a nikde nic a je tam 5 km/hod, tak vás to neopravňuje tuto značku porušovat, nikdy nevíte proč to tam někdo schválil a umístnil. Nelíbí se vám to? Tak si dejte stížnost na dopravní odbor Národního výboru..... Tony zdraví vás bývalý polda a dnes vámi oblíben mazač


Přísahám že nebylo nic víc nic méně než jsem napsal dokonce původní debata byla jak odemne tak od řidiče že na to kašlem a pojedeme dál - vše rozpoutal polda spolujezdec a potom já když přijeli jejich kolegové a začli že jsem to zavinil(řekl jsem to si děláte prdel že to budete řešit vi) no a už to začalo (asi 30. lidí z hospody do nich z toho asi osm kteří stáli před hospodou) načež tam bylo do dvaceti minut asi 6.-8. aut a následně policajtka z inspektorátu a ta na mne jestli to auto už stálo při kontaktu nebo ještě jelo? řekl jsem že nevím že jsem byl rád že jsem se jim vyhnul a že oni jednoznačně nacoubali do mé jízdní dráhy - také tvrdila mou vinu - no závěr byl pan kapitán Pudil(zástupce šéfa správního oddělení) s poznámkou že jestli to bude řešit on tak jsem bez ŘP jestli kolegině dostanu pokutu - ztratil jsem jistotu v úspěch a řekl že než abych byl bez not tak jsem to reději zavinil - no to zase nasralo jeho a bylo.To je vše nepotřebuji si hrát na ublíženého je to deset let - je to pryč.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator