Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ceník pokut
najk
29.03.2014 20:45 - Re: Ceník pokut
99
hele Jaroušku, nech toho, vždy je v tom ještě něco jiného, kdyby za každé škrábnutí brali poldové ŘP, tak je republika lépe průjezdná.... čo bolo to bolo, terazky keď som rentiérom to vidím inakšie, jinak pánové poldové jsou taky občané ČR a když je mezi řidiči X blbců, tak prostě ze statistického hlediska se musí najít i u poldů. Když pánové houby znáte na co máte právo, bohužel znáte jenom tzv. práva, otvírate si držky na poldy, hned jak otevřete okénko u auta, dáváte poldovi hned na jevo, že je blbec, že vás otravuje, a věřte tomu, že někdy stačí i ty vaše kyselé ksichty.... za 37 let jsem platil pokutu a resp. jsem byl kontrolován asi 3x, jednou stání na zákazu... moje vina pokuta 10,- korun, a 1x když bylo pátrání po Kájinkovi a 1x fotečka někde na MOravě pěkně asi v zastávce za obcí o 15km více. Nechcete mít problémy s poldy, tak dodržujte pravidla a zákon, i když vás to může kakat, že nějaká rovina a nikde nic a je tam 5 km/hod, tak vás to neopravňuje tuto značku porušovat, nikdy nevíte proč to tam někdo schválil a umístnil. Nelíbí se vám to? Tak si dejte stížnost na dopravní odbor Národního výboru..... Tony zdraví vás bývalý polda a dnes vámi oblíben mazač

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator