Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ceník pokut
Rio11
29.03.2014 13:56 - Re: Ceník pokut
U??vate?
jruze napsal(a):
Ano velmi správně a do té doby má právo a možnost policie zadržet ŘP jedné nebo oběma stranám do vyřešení ve správním řízení (můj případ - jen mně) a o tom jsem psal - sklopit uši a max. řešit stížností později - protože pokud budeš hrdina jako já tak ti prostě nevrátí papíry a zkus mu je vzít.Je sice pravdou že pokud není vydáno rozhodnutí pořád mᚠŘP platný a čistě teoreticky by jsi mohl jezdit,ale nastává problém že při řízení a následné kontrole se musíš prokázat platným dokladem a je tu problém který se řeší pokutou a hlavně to připojí ke stávajícímu problému na správním a i když by jsi vyklouzl z původního tak tě uvrtají na toto.


Asi jsi nepochopil co jsem tu chtěl napsat. Zato co se tobě stalo nemůžu, podle toho jak to čtu co tu píšeš , tak mi to připadá že jsi naletěl nějaké výhrůžce nějakého náčelníka týlu.O odebrání ŘP nerozhoduje policie , ale správní orgán. Policie ti může ŘP zadržet na dobu nezbytně nutnou do rozhodnutí správního orgánu , správní orgán bez prodlení musí rozhodnout o tom zda ti bude ŘP zadržen do rozhodnutí o přestupku, nebo nikoli. A tím se dostáváme k tématu který jsem zde nastínil. Né vždy si musí řidič nechat všechno líbit od policie, a né vždy se nevyplatí dělat tupou ovci, ale bránit se. A to je o znalosti zákonů každého jednoho z nás.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator