Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ceník pokut
vseved
29.03.2014 12:06 - Re: Ceník pokut
99
Tak trošku do mlýna nechtěně rozpoutané vřavy. Za cca 35 která jsem strávil za volantem jako profík, jsem žádné velké problémy s dopraváky neměl, spíš se ke mně chovali velmi slušně byli mírnější než k neprofi-řidičům (s jednou vyjímkou, mělničtí policajti mi za to že jsem zastavil s autobusem na silnici první třídy -rovný úsek, minimální provoz v sobotu odpoledne r. 1976, jízdní pruh zůstal z více než 3|4 volný - a šel se vymočit do křoví. Důvod pokuty - neumístění trojúhelníku v příslušné vzdálenosti za vozidlo. Výše pokuty 300Kč -v roce 78 slušné peníze-). Problém vznikl když strážníkům (městská a obecní policie) rozšířily pravomoci, dali jim zbraně a většina si jich teď myslí že jsou bůh ví co. Přitom, když mi třeba 2hodiny trčí u baráku a nuceně poslouchám jejich hlášky jak kdo koho "vopentlily" a co by bylo potřeba udělat tak bohužel získávám dojem, že jedinou podmínkou pro přijetí je nutnost mit IQ pod 90.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator