Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ceník pokut
jruze
29.03.2014 09:12 - Re: Ceník pokut
U??vate?
Rio11 napsal(a):
Asi jsem svoji myšlenku nenapsal dost srozumitelné. Chtěl jsem jen uvést k tomuto jistě zajímavému tématu, že ceník pokut je jen výtah z jednotlivých zákonů. Při spáchání přestupku je vždy nutné označit přestupce, tedy konkrétní osobu která přestupek spáchala, dále dokázat že se přestupek stal. V tomto případě je důkazní břemeno na policii, nebo orgánu věcně a místně příslušném tento přestupek řešit. V některých případech , opakuji v některých případech se dá z přestupkového řízení vybruslit bez pokuty. Je třeba jen trochu znát tyto dva zákony.


Ano velmi správně a do té doby má právo a možnost policie zadržet ŘP jedné nebo oběma stranám do vyřešení ve správním řízení (můj případ - jen mně) a o tom jsem psal - sklopit uši a max. řešit stížností později - protože pokud budeš hrdina jako já tak ti prostě nevrátí papíry a zkus mu je vzít.Je sice pravdou že pokud není vydáno rozhodnutí pořád mᚠŘP platný a čistě teoreticky by jsi mohl jezdit,ale nastává problém že při řízení a následné kontrole se musíš prokázat platným dokladem a je tu problém který se řeší pokutou a hlavně to připojí ke stávajícímu problému na správním a i když by jsi vyklouzl z původního tak tě uvrtají na toto.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator