Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ceník pokut
jruze
29.03.2014 00:15 - Re: Ceník pokut
U??vate?
Já jsem se do toho nechtěl zapojovat,ale jen ze skušenosti : jednou mi vycouvali policajtí kolmo přes protisměrný pruh(stáli kolmo k vozovce schovaný za odtahovkou v protisměru) - ja objížděl zaparkované auto u kraje v mém směru - viděl jsem je až na poslední chvíly - lehce jsem o ně škrtnul (škoda tak do 1000,- na jejich autě u mne nic) - řidič policajt tomu svému kolegovi že to nechaj bejt - ten se špracnul že to není jejich chyba - já že to není má - dopadlo to tak že se sjelo na mne asi šest aut a poslední byl náčelník správního oddělení - prohlásil že když to bude řešit kolegině(policajtka z dřívější posádky) dostanu pokutu a zůstanou mi papíry a nebo to bude řešit on a budu pár měsíců bez not z otázkou tak zavinil jste tu nehodu? - odpověděl jsem ,,než abych byl bez papírů tak ano" nasralo ho to a byl jsem bez papírů 3. měsíce (v průběhu správního řešení to nahlásil řidič policajt na pojišovně jako ,,škůdce-viník") a já abych dostal noty tak jsem to podepsal také jako viník.
Závěr proč to píšu je ten že můžeš znát co chceš a být i právník,ale pokud chceš jezdit a mít papíry(obzvl᚝ když tě živí) tak buď jezdi jak se má a nebo sklop uši - jinak dopadneš jako já kdysi (měl jsem důkazy,svědky,příslib inspekce že pokud to dokážu jde ten poliš do civilu,ale také radu od kamaráda ze speciálky že jestli chci jezdit tak a na to kašlu - že mne dají na černou listinu(všechny posádky v Praze) a že do měsíce- dvou jsem bez not.) Zákon není realita. A ABY TO MĚLO SOUVISLOST S POKUTAMI - DOSTAL JSEM 1000,-NA SLOŽENKU KTEROU JSEM NEZAPLATIL,NIKDO JÍ PO MNE NECHCE A Z POJIŠOVNY SPIS O NEHODĚ ZMIZEL.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator