Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ceník pokut
Tony_Z
28.03.2014 14:02 - Re: Ceník pokut
99
vseved napsal(a):
To TonyZ: Stalo se 14.5.2010. Jízda v obci - překročení rychlosti o méně než 20km. Na místě 1000,-- a 2 body. Měl jsem u sebe asi 800,- a kartu, tak to šlo do správního řízení.


Aby to šlo do správního, tak jsi musel vyjádřit zásadní nesouhlas s přestupkem (a už z jakéhokoliv důvodu) - jinak bys dostal blokovou pokutu na místě nezaplacenou a k tomu složenku na těch 1000kč.
To jestli mᚠu sebe peníze nebo ne je úplně jedno... - takže jsi se do správního musel poslat sám.

Tento způsob, jakým se některé obecní policie živily (- většinou ty malé obce si hráli na šerify), jsi sám napsal PČR svým způsobem utnula - ve chvíli, kdy dostala od zákona tuto příležitost. Nakonec jsi napsal, že již jsou jen dva a chodí pěšky. Tudíž tento neduh společnosti, kdy se zákony prosazují dosti pedantským způsobem byl vyřešen a nyní to je ok. Jak jsem psal, hóóódně dlouho jsem neviděl nikoho měřit na výjezdu nebo příjezdu z/do obce.
Píše se rok 2014 - řešte proto prosím současné problémy a nevytahujte něco, co je již hotové.
V roce 2025 přece také nebudeš nadávat na obecní policii proto, že tě v roce 2010 pokutovala za přestupek, který jsi spáchal (avšak jeho nebezpečnost pro okolí byla minimální).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator