Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ceník pokut
vseved
28.03.2014 13:47 - Re: Ceník pokut
Za?iato?n?k
To TonyZ: Stalo se 14.5.2010. Jízda v obci - překročení rychlosti o méně než 20km. Na místě 1000,-- a 2 body. Měl jsem u sebe asi 800,- a kartu, tak to šlo do správního řízení. Tam mi řekli že to bude za 2500,--, pak slevili na 2000,-. Jen pro úplnost, značka konec obce je od 1.9.2010 umístěna na konec obce a nikoliv na konec obory.
Co se týče měření na výjezdu z obce: Bydlím na konci obce a mohu Tě ubezpečit, že od jara do podzimu mi m욝áci tak 2x-3x měsíčně kasírujou řidiče přímo před barákem a poslouchat jejich hlášky "Oktávka 54" - "Já ho sejmu"a pod. je velmi zajímavé a k nasrání. Zeák konečně dostal od státní policie seznam, ke u nás mohou letos m욝áci měřit (tři místa, u přechodu na každou stranu do vzdálenosti 40m). Vedle ve vesnici byly předloni rozbroje ohledně měření a stížnosti až jim státní policie určila dvě místa (potencionálně nebezpečná). Výsledek: Starosta na schůzi prohlásil, že vzhledem k tomu, že si policie na sebe nevydělá a tak ji chtěl zrušit. Nakonec tam ze 7 policistů zůstali 2 a obchází obec pěšky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator