Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ceník pokut
Tony_Z
28.03.2014 08:58 - Re: Ceník pokut
99
vseved napsal(a):
Co mě ale roztesknilo bylo, když mi naměřili 400m za posledním barákem mezi dvěma 2m vysokými zdmi (je tam obora) na silnici která vede do kopce a je rovná v délce min. 2km 53km a chtěli na mě 2.000kč a 2 body. Správní řízení za účasti právníka. Výsledek - bez postihu.


A můžeš dopsat o jaký přestupek se mělo jednat, respektive za to ti ty "2000kč a 2 body" chtěli dát a kdy to bylo??
Nemám rád, když si lidi vymýšlejí něco, co není možné, jen aby někoho pošpinili...

Komunistické vyšlenky, které se nejvíce týkají komunismem vychovaných generací "když ty tak já taky", "Když to nemám já, tak ty to také nebudeš mít" a podobné jsou to, co nás tu posouvá desítky let dozadu, už aby to konečně vymizelo - to bude potom fajn, když si lidi budou přát a nebudou se do druhých navážet jen proto, že mají víc nebo mohou více.

Jinak měření rychlosti na výjezdu a příjezdu z obcí jsem neviděl již řadu let od té doby, co to bylo v podstatě M욝ákům "nedoporučeno" jako neúčelné.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator