Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Senzory tlaku v pneu
Ladman
26.03.2014 15:29 - Re: Senzory tlaku v pneu
99
Ladman napsal(a):
tak dnes mi v Citroenu v Budějcích snímače načetli. Neví, proč se chytil jen jeden a ostatní ne, nicméně vyřešeno jako reklamace a hlavně to už funguje. V paměti jsou prý i ty letní kola, tak snad na jaře po přezutí sem nebudu muset zas.

tak budu muset. Včera jsem přezul na letňáky a jel to trochu projet. Nejdřív po pár km hláška, že mám podhuštěné LP kolo, ostatní OK. Změřil jsem, mělo cca 1,8, takže opravdu podhuštěné. Tak jsem si říkal, že paráda, načetly se všechny snímače. Po asi 5-ti km stará známá hláška, že jedno nebo více kol není monitorováno, konkrétně všechny zbylé tři kola. Takže jsem tam, kde jsem byl na podzim, auto se naučilo jednu sadu a druhou kromě jednoho kola zapomnělo. Nevěděl by někdo, kde ty "experti" v autorizáku dělaj chybu? Prej s tím nemaj moc zkušeností, nikdy to nikdo na X7 nechtěl, mít funkční snímače na dvou sadách. Jezdí jich tu poslední dobou čím dál víc, tak se tomu docela divím. Aktuální kola si v rámci reklamace nechám načíst a už počítám s tím, že na podzim tam pojedu zase a pak po každém přezouvání.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator