Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Žárovky denního svícení / C5 III
prog
26.03.2014 12:24 - Re: Originál denní svícení / C5 III
99
Zdravím všechny, kterým se podařilo dostat bez sundání nárazníku k denním světlům, já jsem přes veškerou snahu neuspěl, postupně se mi podařilo našmátrat pravděpodobný torx otvor a po výrobě přípravku i povolit patici žárovky, ale už ne vytáhnout ze světla, není to za co chytit, vlastně jsem rád, že na to krkolomně dosáhnu. Dostat novou žárovku zpět bude taky oříšek... máte na to nějakou fintu, jak patici uvolnit ven?
Zoufalý pokus, dostat se na to místo od chladiče či blatníku je bez šance

Jinak přidám zkušenosti s LED světly, zapomeňte na různé skládané destičky s SMD5050, které se do měsíce přehřejí, vytřepou a začnou kvůli mizerným spojům blikat a do dvou měsíců svítit úplně. Zkusil jsem i osazené do hliníkového "chladiče", který má ale minimální plochu, takže se uvaří taky, jen vydrží o dost víc (mě půl roku, to už jsem se radoval, že dlouho a dobře svítí). Jediné, které se mi dlouhodobě osvědčily je typ, který je zalitý do porcelánové patice T10, má 1W a použitelný na značku a obrysové světla. Pak je ještě dobře provedená destička s 5050 od fy Canbus do osvětlení interiéru. Podle mě, vše, co má více jak 1W, má nedostatečný chladič. Předělával jsem doma některá světla na čistě LEDková (10W+driver) a bez pořádného kusu chladiče se to neobejde. Na DRL by bylo potřeba min 5W, ale v tom malém prostoru není jak chladit.... a představte si to v létě při 30+

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator