Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C3 peripetie
Mikra
23.03.2014 19:15 - Re: C3 peripetie
99
Já to dělal na P206 výměnou vody s přídavkem tekutýho Somatu do myčky na nádobí. Měnil jsem tu vodu asi 5x s tím saponátem, vždycky jsem ji motorem přivedl k varu, aby se dostala všude, potom pokaždý vypustil, dal novou teplou se Somatem, znova uvařil ... Potom několikrát čistou teplou zase do uvaření. Expanzku jsem stejně musel vyndat a ten černej sajrajt rozpustit čističem na brzdy a důkladně propláchnout čistou vodou. Práce na několik hodin. Po týdnu to zase bylo dost černý, takže opět výměna. Ten humus vždycky vyplaval do expanzky a plaval na vrchu. Dobrý bylo, že jak se to začínalo vařit, tak to v expanzce stouplo a ten černej škraloup přetekl ven. Dělal jsem to pořád s otevřenou expanzkou. Pochybuju, že se dostalo úplně všechno ze všech záhybů, ale víc jsem nedokázal. Kdyby nebyl chladič z tak slabýho hliníku, asi by se dala použít i soda, nebo louh. Ale to jsem se bál. Po letním ježdění se mi už voda nešpinila a tak jsem dal nemrzku. Zatím dobrý - asi 2 roky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator