Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Letní pneu na C5
MacoLM
23.03.2014 11:07 - Re: Letní pneu na C5
Za?iato?n?k
tak som si včera obzrel letné Gerutti, ktoré boli k autu. Trochu som sa zhrozil, že jedna ma na boku diery (ako keby vyhryznuté od obrubníka) a druhá ma dokonca niekožko centimetrovú prasklinu na boku! vyzera, ako keby to puklo pri najazde na dieru... ale prasklina je po obvodovovej kruznici, nie smerom k osi.
Tak vyberam nove gumy (minimalne 2, ale rozmyslam na 4... aj ked tieto su skoro nove.

Doteraz som na Xantii jazdil matador. Zimne MP 59 Nordica a letné MP 44 elit3. Musím poveda, že sú vynikajúce. ale kilometrový nábeh sa mi zdá malý. Auto som už predal aj s gumami. Na C5 som kúpil Matador Sibir Snow a sú dobré. tento rok sneh nebol a mam na nich len 1200km.

Tak teraz rozmýslam nad matador, alebo sa mi páčia Hankook, ktoré písal Hellmut.

Hankook K115 215/55 R16 97W - v tomto rozmere a indexe zatazenia maju stitok B-B, pricom pokial je index 93, stitok je ovela horsi.

Mám asi výhodu, že mám v TP dopísaný rozmer aj s indexom rýchlosti H, ale vežký cenový rozdiel medzi H a W som nevidel.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator