Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Letní pneu na C5
HELLMUT
23.03.2014 08:05 - Re: Letní pneu na C5
U??vate?
To já dělal také,já vlastně teď poprvé v životě kupuju nové letní pneu. Zatím jsem vždy kupoval jen zimní. Když jsem koupil C5 tak vzadu byla každá guma jiná,koupil jsem za 2000 dvě jeté Continental. Až doma jsem ale zjistil že každá byla trochu jiná -název a typ stejný přesto se trochu lišili vzorkem. Letos jsem se tam byl zas podívat a zjistil že to tak mají u všech.Byl to pneuservis,mají tam velký sklad.Gumy uskladněné uvnitř haly.Prý to vozí z Německa. Do jiných bazarů,kde gumy leží léta venku na slunci bych asi už nešel. I když dříve s BX'ama jsem gumy nikdy neřešil.Co mělo trochu vzorek a udrželo vzduch ,tak se tam dalo.Nikdy jsem neměl problém.
Až teď ,co jsem zde mezi vámi a čtu zde ty vědecké elaboráty, jsem se začal o pneumatiky zajímat.Proto jsem si řekl, dát 1500 za jetou nebo 2000 za novou? Rozhodl rozum a vzal nové. A když už jsem tím hledáním zabral tolik času,tak jsem rovnou objednal čtyři...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator