Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Letní pneu na C5
RimmerCZ
21.03.2014 20:19 - Re: Letní pneu na C5
U??vate?
"Takže určitě lepší než ušetřit pár korun na nějaké nekvalitní gumě." - zalezi co si predstavujes pod pojmem par korun. Nekomu to treba dela za cinu 9k a za kvalitu 16k a vic. Coz mi jako par korun uplne tak neprijde

Na svou starou C5 I jsem koupil jednou na podzim v akci ty nankangy 215/55/16 za 1100 za kus. Takze u tebe by to byl rozdil 12tis - 4400 = coz je 7600kc rozdil. Taktez docela dost. Zadne nestd. chovani jsem nepozoroval za 6 let provozu na dvou sadach techto gum. Jinak bych se k nim podruhe nevracel. Treba zene jsem na C3 koupil letni Goodyear a na zimu nejaky Barum Brilantis 3 nebo co. Taky proto, ze C3ka nema ESP, v krizovce se chova katastrofalne diky kratkemu rozboru coz jsem si uz i vyzkousel. U C5 je to chovani podstatne lepsi.

Ale obhajovat je nejak extra nebudu, pochopim, ze nekomu to vyhovuje a pro nekoho je to "sebevrazda". Kdybych neresil, jestli za gumy dam 10 nebo 20, tak si koupim michelinky za petku za kus a hotovka. Jen rikam, ze ja s nima byl spokojen. Takstejne jsem spokojen s tema Goodyear a Barum na C3,

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator