Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 II 1.6 Hdi
Honza2006
17.03.2014 15:50 - Re: Nestartuje / C5 II 1.6 Hdi
99
Ahoj, potřeboval bych poradit s problémem, který se mi teď stal. Problém začal minulý týden, když jsem potřeboval odjet. Auto jsem normálně nastartoval a vyjel z garáže. Když jsem popojel pár metrů tak auto z ničeho nic chcíplo a už nechtělo nastartovat. Po delší době zkoušení jsem mi to povedlo nastartovat. Vyjel jsem na silnici a auto zase chcíplo. Tentokrát ale po otočení klíčku zase hned naskočilo. Ujel jsem pár metrů a zase chcíplo a zase šlo hned nastartovat. Potom už jelo bez problémů a vždy naskočilo. Večer jsem zase zaparkoval normálně zaparkoval doma. Po asi třech dnech jsem zase chtěl odjet a nic. tentokrát se nepodařilo nastartovat ani po několika pokusech. Zavolal jsem kamaráda který má diagnostiku aby se na to zkusil podívat. když za pár dní přišel tak jsem to jen tak zkusil a auto naskočilo úplně bez problémů. Stejně jsme to napojili na tu diagnostiku a ta ukázala jen dvě chyby. První byla že je špatný ventilátor na chlazení řídící jednotky a druhý že není nebo je špatný signál k otáčkoměru. Nevím, ale říkal, že tohle by s tím žádnou souvislost mít nemělo. Teď zatím auto jezdí, ale nevim jak dlouho. Problém je že s ním mám jet za čtrnáct dní na dovolenou do Itálie ale teď si to úplně netroufám, aby mě to někde nenechalo. Prosím pokud budete někdo vědět čím by to mohlo být tak poraďte. Jsem schopný s tím dojet kamkoli (pokud to pojede) k někomu kdo by zjistil čím by to mohlo být. Děkuju moc za všechny rady.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator