Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto se nezvedá
jruze
15.03.2014 07:53 - Re: Auto se nezvedá
U??vate?
Gloofish
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Break Počet příspěvků: 1

Ahoj, omlouvám se pokud to tu někde je, ale nepovedlo se mi to dohledat. Mám problém s hydroaktivem, občas šel, občas ne, teď jde pouze při vypnutem motoru. Pokud je motor zapnutý, nastavím polohu, na displeji se ukáže, ale auto se nehne, vypnu motor, zamknu a auto jde do mnou nastavené polohy. Automatické zvedání např. při naložení kufru taky nejde. Pokud nastavím vysokou polohu a jedu víc jak 10km/h auto neklesne a jede pořád nahoře. Netušíte někdo co s tím? Auto mám chvilku, tak nevím. Díky

Pravda ještě jsem se s tím nesetkal.
Ale čistě teoreticky a logicky : pokud stojíš na brzdě tak hydraulika nereaguje - pustíš pedál a zvedne se.
Pokud se po příkazu ke zvedání neobjeví přeškrtlé autíčko tak systém nezaznamenává chybu.
Pokud začne reagovat až po vypnutí klíčku tak jediná zmněna která nastane je že není napájen okruh brzd - ty fungují jen přes klíček.Jen teoreticky od PC by to mohl blokovat tento okruh - spínač, kabeláž,BSI,elektronika BHI.U C5I jsem několikrát řešil prodřenou kabelហpod pravím světlem (svazek od BHI a světla)- šlusuje do kostry.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator