Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Automatická převodovka - nejde zařadit rychlost / C5 III
jruze
07.03.2014 22:02 - Re: Automatická převodovka - nejde zařadit rychlost / C5 III
U??vate?
RimmerCZ napsal(a):
Bohuzel neda, v original servisu jsme hledali a o specifikaci natoz o vyrobci vubec nic. Pouze AW1. Takze jak jiz Jumep rikal, hleda se pak podle prevodovky a naslo se pouze ta specifikace JWS3324 - Aisin Warner ab 2008. Dneska jsem 4l toho ravenolu odvezl do servisu. Kdyz auto odvezes do AP servisu, tak ti tam stejne nalijou to co jinde - mivaji proste sudy s olejem, kde tenhle je do modernich, tenhle do starych prevodovek atp. Nedelam si iluze. Takhle aspon splnuju specifikaci podle vyrobce prevodovky. Muj nazor teda a i zkusenosti s AP servisem, kde mi ten servis doporucovali, ze je odbornik. Do 4HP20 po oprave a vymene hydromenice - jeden sud dextron 3, do modernich 6kvaltu druhy sud, nejaky dextron 6 nebo co ja vim. Stara C5, kterou jsem prodaval 2 roky po tomhle stale jezdi... Neschvaluju to zcela, ale bude to "mozna" neco podobneho jako s oleji do auta.


No právě že servis AP tento olej ještě nemají a snaží se ho sehnat - zatím ještě nedělali převodovku na X7 (zatím nemněli potřebu mít olej skladem a shánějí ho-info přímo ze servisu AP) a info že pokud by se jim teď dostala do ruky oni mohou do úplně prázdné dát klidně i ten do starších (AP jsou totožné) ale doplnit nelze jiný(také info od nich a ze Zn.servisu). A ano bude to něco jako u oleje do motoru - nalej do motoru(a už dolej nebo vyměň) ve kterém byl obyč olej 5w40 a nebo 0wxx a co se stane a nebo hydra Dolej do LHM LDS nebo opačně mně to zatím stálo ,,jen servo,těsnění pístnic a regulátor-protože těm dobrákům co to prodávali to také bylo jedno.A ještě k tomu ravenolu - co mi řekli v servisu AP tak oni ho neberou páč ravenol klidně napsal specifikaci xxx a ten olej jí nesplňoval a díky tomu se jim to vrátilo na reklamaci a odnesli to oni že odešla skříň kterou dělali oni a nikoho nezajímalo že dali ravenol s uvedenou ,,správnou" specifikací (jednalo se tedy o nějaké WW- koncern) - podle soudu měli dát origo a né náhradu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator