Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze
Maxifik
07.03.2014 12:24 - Re: Výlet Citroen muzeum Paříž - diskuze
Za?iato?n?k
Nějaké informace z webu OK1IF:
Existuje však program zvaný ZELLO, který pracuje jednostranně systémem PUSH to Talk. Tedy jako běžná vysílačka. Mám ho zkrátka spuštěný na pozadí a pokud chci mluvit s kamarádem, stisknu hypotetické tlačítko a mluvím. On pokud je aktivní na Internetu, tak vše slyší. Přitom datová náročnost tohoto programu je minimální. Testoval jsem ho na příjmu a vycházelo mi, že za hodinu potřeboval ke své činnosti jen cca 20 KB dat. Tedy kdybych ho nevypínal a měl ho puštěný celý týden, pak ve stand by režimu bych spotřeboval cca 3,3 MB dat. To je skutečně nenáročný spotřebitel dat. Pokud však do toho jednostranně mluvím, vyšlo mi, že tok dat je cca 2KB/sec. Za domácí úkol si vypočtěte, kolik minut mohu hovořit, než spotřebuji FUP 60MB. Ale to není ještě tak zajímavé, jako to, že když FUP překročím, tak mi operátor sníží tok dat na přesně 2KB/sec. Tedy tomuto komunikačnímu prostředku to vůbec nevadí a mohu mluvit klidně dál. No fantazie.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator