Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Automatická převodovka - nejde zařadit rychlost / C5 III
jruze
03.03.2014 20:01 - Re: Automatická převodovka - nejde zařadit rychlost / C5 III
U??vate?
RimmerCZ napsal(a):
Ruzo ja uz objednal ten Ravenol ATF Lifetime, myslis, ze to neni ok? Uvadeji pro nej Aisin Warmer od roky 2008...


Já nevím - ještě to řešíme s Citroenem - v jejich specifikacích je uvedeno že ,,Pro euro 5 je zcela noví typ oleje nemísitelný se starším typem" (rozlišují to eurem 5) a přitom toto uvádí u X7 od roku 2010 konkrétně u 120Kw motoru,do toho zamíchají 3.L HDI - nadělali v tom řádný zmatek - skladník to řešil s výrobcem - ten mu odpověděl že je to noví typ oleje a dodávají prý ho jen výrobcům automobilů.Hrabali jsme se v tabulkách na servru Citroen a ani tam jsme z toho nebyli moudrý - závěr byl že lepší objednat přímo na vin protože v těch jejich tabulkách je co auto snad jiný olej(asi pětistránková tabulka)- přinesl i zmíněný olej - je temně rudý (né jako ta starší červené do AP)- ještě jsem takovej neviděl - řidší a přímo ve specifikaci uvádějí že nemísitelný s jinými.jen mne zaráží že zároveň uvádí do vozů s euro 5 což je spousta jiných.Ještě je to v šetření.

Až ti příjde poreferuj o barvě a jaká na něm bude specifikace.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator