Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nový člen
Jan_Ko
02.03.2014 22:41 - Re: Nový člen
99
Pozdravujem všetkých majitelov - "klubakov" C5 - nech sa tocia km bez poruch ...
V䚚inou sa tu registruju majitelia C5 hned po nadobudnuti auta, a ja az po 3 rokoch.
Kedze mi "citroš" funguje, tak aby som pravdu povedal tieto stranky nejak, casto nenavstevujem.
Zase musim, ale povedat aj tu pravdu ze mi citroš funguje vdacim aj mojmu servismenovi Petrovi
Kalnovi, ktory mi ho servisuje od juna 2011.
A teraz sa strucne predstavim /e/
-ja som z Oravy - DK
-citroš bol dovezeny vo februari 2011 z Holandska
-ja ho mam od marca 2011 so stavom km 105000 km
/pozn, intenzivne som zhanal na autovia,sk oktavku s autoamtom, az raz som zabudol dat filter na
auto=skoda a to bol fajny omyl, pretoze prvy sa zobrazil - teraz uz moja C5-ka /
-niekedy v mesiaci jun 2011 som si povedal, ze bolo by dobre auto skontrolovat niekym, kto sa vyzna
v C5 a tak som natrafil na Jumep-a, ako ho tu volate...
-Jumep skontroloval, povedal ze je v pohode a ja na to ci ho bude servisovat do buducna. A on ze ano..
-Prave teraz som pretocil 200000 km. a hohadoval som s nim datum na servisnu prehliadku.
-Pri tejto prilezitosti som zistil, ze sa poniektori chystate na letny zraz do FR.
-A tak som si povedal, ze by som Vas aj poniektorych spoznal a stretnutia sa aj zucastnil..
-No a tak som sa zaregistroval.... a som tu...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator