Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: parkovaci cidla / C5 II
jruze
02.03.2014 16:11 - Re: parkovaci cidla / C5 II
U??vate?
strapa napsal(a):
Tak jsem z toho docela rozpolcený. Našel jsem sice, kde jsem to vypnul - telematika a tam v nějaké konfiguraci jsem zadal, aby mi to hlásilo jen zadní čidla. No a samozřejmě, jak píše jruze - tam pro jistotu taky, ale to už jsem zapnul včera, nepomohlo. Dnes, když jsem to zapnul i v té telematice, tak už displej reaguje i v předu, ale takovým způsobem, že až jsem v překážce, tak se mi objeví první zelený obdélník a zvuk žádný. Až když zařadím zpátečku a chci vycouvat, tak to začne pískat, ale stejně svítí jen jeden zelený obdélník. Nikde jsem nenašel možnost, že by se ty čidla a vzdálenosti daly kalibrovat. A pak je ještě možnost, že by to s tím čínským čidlem začalo bláznit. Až na to budu mít uklidněné nervy, tak zkusím to čínské čidlo dát dozadu a uvidím, jak se to bude chovat, ale dnes už to vzdávám.


A ani nenajdeš - můžeš skusit ještě konfiguraci v disleji ( telematice) - no jednodušší je citroen- dálkové kodování - cena +- 500,- čas 30min . Ono ba se to dalo i bez dálkového,ale .....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator