Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
marcel C6
17.02.2014 11:30 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
Caute,

mal som trochu cas a behol som k jednemu panovi co opravuje automaticke prevodovky. Robi to sice iba v takej malej garazi pri dome, ale .... Sadol do auta a po par km stanovil diagnozu "hydromenic". Ked som mu ale povedal, ze ca. pred 3000 km ho testovali v KAPSe a mal 95% ucinnost, tak povedal vela veci kt. som nerozumel az sme sa dopracovali k "lock-up" vyrazu. Vraj je tam nieco co zapina nieco a mne to vraj nefunguje. Vraj treba vymontovat Hydromenic a dat ho repasovat. On to posiela do nemecka repas stoji 350 € a priblizne tolko chce aj on za robotu, cize spolu 700 - 800 €. Poziadal som ho aby mi urobil cenovu ponuku do mailu co bolo ca. pred torma tyzdnami a stale na nu cakam... Neviem co si mam o tom mysliet.
Ked zacal rozpravat o tom, ze to posiela do Nemecka tak ma napadlo, ze by som usetril tych 300-400 € ak by som to demontoval sam. Nemecky viem a tak som googlil niekoho kto to v DE repasuje. Nasiel som ich pozehnane ceny od 300 do 2000 €, ale takmer kazdy mi povedal, ze to nebude ono, lebo ak by bol blby hydromenic tak by mi to vraj robilo na kazdej rychlosti nie len na 6-ke...

Co si o tom myslite, pripadne repasoval uz niekto hydromenic? Nasiel som aj firmy v SR.
Pekny den.
M.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator