Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Startér / C5 II
tomikm
30.01.2014 14:34 - Re: Startér / C5 II
99
Qwik napsal(a):
Tak ty startéry se liší počtem zubů na pastorku.. No jde mi o to, jestli by třeba nepomohla revize startéru, třeba má opálené uhlíky a komutátor, a tím pádem trochu větší odběr.. na minulém autě "R21 Nevada 1,8benzín" jsem opravil startér přetočením komutátoru a dal nové uhlíky, a točil jak za mlada.. Prodloužil jsem tak životnost baterky, která v době opravy byla na pokraji svých schopností, až do odvozu auta do šrotu, t.j. od 2004 do 2011. Jinak jak je baterka nabitá, startér točí a auto chytá.., jen jsem chtěl vědět jestli to jde takhle zjistit. Podobně jsem analyzoval jednotku BHI a dneska vím kolik má asi brát a ještě nemusím nic kuchat.


ano, když je baterka nabitá, tak ti auto chytá, ale předpokládám, že mluvíš o baterce nabité jízdou a tudíž i chytání při teplém motoru. Zkus tedy udělat to, že když přijedeš, vyndej z auta nabitou baterku a ráno, až bude mrznout, ji namontuj a budeš startovat promrzlý motor ale budeš mít nabitou baterku. Pokud i takhle bude točit startér hůř, dej ho na repasi. Nebo ho dej na repasi rovnou a uvidíš, jestli to pomůže. Minimálně budeš mít jasno, že mᚠstarter v richtku

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator