Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
marcel C6
16.01.2014 07:43 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
Trapne netrapne nevydrzal som to a zavolal som prvemu majitelovi kt. s tym bol v tom KAPSe. Pred opravou prevodovke nic nebolo a nepocul ani zaidne pazvuky. Isiel tam iba preto ze mu v CItrone odmietli vymenit olej v prevodovke. V KAPSe mu urobili tes toleja a zistili ze uz mal byt davno vymeneny a preto ze ho nedal vymenit odisla aj ta hydraulicka doska kde su vraj nejake ventile ktore to cele ovladaju. Ked to uz robili urobili aj test hydromenica kt. mal 95% ucinnost a teda nieje potrebne ho zatial menit. Toto cele sa udialo 10/2013 pred ca. 2000 km. Vcera som behol do BOSH servisu v NR a tam sa bol na tom previest prijimaci technik. Zbadal to hned a povedal ze to je lozisko v prevodovke na strane kde je 6-ka. Neskor to nazval ako lozisko na sestkovom cape....popisal to ze to huci ako volakedy na autobusoch hucali diferaky. Oni to opravit nevedia taketo pripady posielaju do KAPSu... Povedal mi ze ked by sa to malo robit tak by doporucoval komplet sadu lozisk + novy olej + filter... Dnes by som mal dostat pribliznu ponuku kolko by to mohlo stat...
Jedna vec mi ale nesedi ked je chytene lozisko tak je hlucne a hluk byva vacsi cim ma lozisko vacsie otacky. No a u mna je to naopak najviac to huci pri nizkych otackach (ca. 1600 ot/min.) a cim su vacsie tym to huci menej az do urciteho momentu ca 2200 ot/min kedy to prestane (hovorim o otackach motora)... tak neviem. Predpokladam ze ta cena bude min. 1000 ecok co sa mi do toho nechce vrazit...

Ano pri 85 km/hod uz zaradi 6-ku...

Pekny den...
M

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator