Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
igok
14.01.2014 21:39 - Re: Kdo kde potkal hajzla
VIP
robo napsal(a):
no fasa , nove auto z juna,
najprv kamen do okna, oprava, potom sa z tej opravy cosi vydrolilo, tak som to dnes bol dat zasa zaliat.
Normalne zaparkujem, parkovacie miesta velke jak pre nakladne auta. Vecer ma napadlo ze idem vysypat smeti, zahodim kos a reku pozrem este auto. Kracam k nemu, vidim iba prednu cast, zrazu rana jak prasa a mna napadlo, hadam to neni moje auto. Pridam do kroku, a jasne ze to je moje auto. V druhom aute zenska, hlavne ze mala aj cuvacie senzory. Male stastie bolo ze som to priamo videl a teda neusla. Jej auto tiez nove, 5000km. Je mi z toho blbo a mam depresiu. nove auto mi fakt asi nebolo sudene si uzit. Ja viem taky je zivot ale skre ma to. Zajtra s tym idem do servisu.

je mi ta naozaj luto taketo zalezitosti ma len utvrdzuju v tom, ze nove auto sa neoplati kupit a ak, tak potom jedine nieco ako toto .link. a to by som uz potom vedel pouzit aj inak, to by uz ti hazlici na cestach mali naozaj spocitane

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator