Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní pneumatiky - netechnické povídání a zkušenosti
najk
13.01.2014 22:56 - Re: Zimní pneumatiky - netechnické povídání a zkušenosti
99
martinrx napsal(a):
Poslouchej Najku: my všichni, a já taky, jsme ti tady vděční za to forum, že se o něj starᚠatd, atd...

Ale: nedělej ze mě idiota!!!
Jo - taky mi už není dvacet, ani třicet a dokonce ani čtyřicet... A C5 není moje první a dokonce ani ne páté auto.
Já jsem tu nepsal nic o tom že kámoš kámoše povídal, ale dal jsem do placu jednu ze svých (bohužel už mnoha) osobních životních zkušeností. Ano - jezdil jsem už na protektorech - dopadlo to špatně. Jezdil jsem na čínách a vyhodil jsem je. Jezdím týden co týden stovky kilometrů a zatím musím zaklepat bez nehody. Když jsem potřeboval ušetřit - koupil jsem jeté značkové gumy a bylo vše v pohodě. To je moje osobní zkušenost. Samozřejmě chápu že někdo má zkušenosti jiné - nikomu to neberu. Dokonce si myslím že i ty Vraníky mohou někdy dobře posloužit - jen je to podle mě velké riziko. Takže ti přeju aby vydržely a byly v pohodě - OK?


tak aby jsme to teda shrnuli: všichni tady víme, že Vraníky stojí za prd, co prd, oni jsou vlastně nebezpečné.... zjisti si jaké kostry se tam používají, jak se testují a věř mi 100x lepší Vraník, než nějaké jeté gumy neznámého původu... tak nám to již připomínat nemusíš, to byla ta rypná moje poznámka....

asi by to chtělo zimní sraz někde na hlubokém sněhu sněhu a tam by se mohlo machrovat s mišelíndunlopkumho alpíne superschneee, extra ajs....

Tony Z - ano hlučnost tam je, ale ja jezdím denně cca 30 km , max 70 km /hod, protože je to ve městě, hlučnost odstraňuji rádiem, ta hlučnost, ale není zase na mašli, jinak to jakoby plavání jsem taky cítil snad prvních 100 km, ted ale již ne, snad se to ubrousilo, ale to dělají nové gumy běžně a už se k tomu nevracím, pouze sem napíšu zkušenost se sněhem, teda snad nějaký bude

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator