Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní pneumatiky - netechnické povídání a zkušenosti
martinrx
13.01.2014 00:54 - Re: Zimní pneumatiky - netechnické povídání a zkušenosti
99
najk napsal(a):
to není o toleranci to je o plkání o ničem, jednou se to probralo a opět se bude kecat. Jo má pravdu, Vraníky stojí za prd, to asi chtěl slyšet. Ja je mám a hotovo, je mi to úplně jedno, že někdo, někdy povídal, že kámoš jeho kámoše..... chápeš? Někdy mně to tady teda už opravdu štve, jak u blbých na dvorečku. Konec , MᚠVraníky, mᚠosobní zkušenost se sněhem čerstvě napadaným, to je jediné o co mi šlo. Všichni nadávají na protektory, všichni na Chinu a kupuje se to........


Poslouchej Najku: my všichni, a já taky, jsme ti tady vděční za to forum, že se o něj starᚠatd, atd...

Ale: nedělej ze mě idiota!!!
Jo - taky mi už není dvacet, ani třicet a dokonce ani čtyřicet... A C5 není moje první a dokonce ani ne páté auto.
Já jsem tu nepsal nic o tom že kámoš kámoše povídal, ale dal jsem do placu jednu ze svých (bohužel už mnoha) osobních životních zkušeností. Ano - jezdil jsem už na protektorech - dopadlo to špatně. Jezdil jsem na čínách a vyhodil jsem je. Jezdím týden co týden stovky kilometrů a zatím musím zaklepat bez nehody. Když jsem potřeboval ušetřit - koupil jsem jeté značkové gumy a bylo vše v pohodě. To je moje osobní zkušenost. Samozřejmě chápu že někdo má zkušenosti jiné - nikomu to neberu. Dokonce si myslím že i ty Vraníky mohou někdy dobře posloužit - jen je to podle mě velké riziko. Takže ti přeju aby vydržely a byly v pohodě - OK?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator