Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nový člen
Hanz 397
12.01.2014 20:47 - Re: Nový člen
U??vate?
luta napsal(a):
Ahoj,

tak jsem si rikal ze bych se mohl taky predstavit. Muj nick neni nahodny, pouzivam ho prakticky na vsech forech.. Predevsim audiowebu a podobne orientovanych

Puvodne jsem chtel koupit fabii ci podobne vozitko, ale pak se mi dostala do ruky C5 od druheho majitele..
Auto jsem koupil v rijnu 2013, jeste ten den me stihli nabourat, odnesl to jen naraznik. Diky tomu jsem nasel fajn servis v Brne..byla to cele takova divna nahoda nebo osud ale tim vas tu nebudu zatezovat

Muzete me potkat predevsim v Brne, kde aktualne bydlim. A dale v Prostejove a na trase Brno - Prostejov.

Pridavam i nejake to foto meho krasavce

Zavady :
1. prvi den pripojen nekompatibilni hardware (felicia 1.3 mpi ) - tahl jsem ji za sebou na taznym, nechetla se pustit mrska
2. zhavice, jeden vadny, patrne jeste origo BERU, pokud si dobre vzpominam..
3. FAP padal nejprve do service pri cyklech, nastesti zhasl a jizda po dalnici ho umravnila..auto patrne jezdilo mestsky provoz..
4. trochu huci spojka pri urcite situaci pri rozjezdech (jak nenamazane panty tezkych dveri).. zatim to ignoruji

Hezky vecer

No,tak teda vítej...
...a ta fólie na tý přední značce je dobrá

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator