Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
xm.milan
11.01.2014 22:21 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
Za?iato?n?k
TO jumep.Děkuji.
Děkuji Ti za reakci.Pochopitelně mi diagnostika vypsala co je co jen jsem se s tím nechtěl rozepisovat.Jemi jasné,že smazánim se mi nic neodsraní,ale bylo to na můj vkus moc zaplevelené.
Jinak klapka je venku nikde nedrhne a snad chodí jak má.v testech akčnich členů není volba polohování,
Tlakový senzor na obr.je v pořádku kabely neprodřené a měkké,jen jsem ještě nezjistil ke které jednotce vedou. Možná bych to změřil osciloskopem,ale nemám data co by tam mělo lézt.Citroen je má srdeční zaležitost již 20 let.Většinu oprav zvládám sám.K XM jsem měl veškeré manuály ,ale na c6 jsem manuálu.Opravuji-rozebíram podle rozkresů ND.Za chvíli budu v koncích,ale zjistil jsem,že ofiko stránky vyrobce za 25 EU umožní přístup na 24h.do databáze tak se pokusím tam i když nevím v jakem jazyce to se mnou bude komunikova.Jinak pokud jsem správně pochopil tak EGR má jakou si zpětnou vazbu_?V grafech-měření lexie je egr kopírováni polohy 2x a v grafu se zobrazuji rozdílné hodnoty.Popravdě netuším jak by měly vypadat pokud by to bylo v pořádku.
2,zly brzdovy spinac predpokládám,že bude velmi dobře přístupný-ležet na bříše pod palubkou.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator