Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zimní pneumatiky - netechnické povídání a zkušenosti
najk
11.01.2014 10:38 - Re: Zimní pneumatiky - netechnické povídání a zkušenosti
99
Ivan.pr napsal(a):
Najku - se sněhem je to zatím bída ale přece -mᚠuž nějaké poznatky s Vraníky ?


no nemám, sníh ještě neviděly, kupoval jsem je hlavně pro hluboký, hrubý vzorek, zatím pouze jezdí na suchu a někdu mokru, jezdím kolem komína a co se týše vlastností tak: trochu hučí (u takto hrubého vzorku normální), vyvážení bylo v poho, možná lepší než u nějaké značkové, drží dobře. Co se týče úbytku vzorku, tak zatím neměřitelné úbytky, celkový dojem je dobrý, klidně s čistým svědomím můžu doporučit. V tomto případě je cena za velice dobrou gumu slušná. Ja prostě potřebuji vzorek a ne drahou značkovou gumu, která mi stejně začne dělat po 2 zimách problém - protože je sjetá a nemá hluboký vzorek. Pro mně jestli tyto gumy vydrží 2 zimy, tak jsem na tom stejně ohledně peněz, ale nesrovnatelně lépe vzhledem k hloubce vzorku. Ja potřebuji gumy na čerstvě napadaný sníh, ne na zmrzlý a ujetý. U nás po rán u je prostě neprohrnuto a odpoledne pak zase mokro. Mně se jedná konkrétně pouze o tento úsek cesty, ráno do kopce: .link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator