Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Táhlo sání vzduchu, swirl
Miklásek
02.01.2014 11:22 - Re: Táhlo sání vzduchu, swirl
Za?iato?n?k
Zdar priatelia. Tak som tiež musel rieši prasknutý plastík na tiahle od tohoto ventilu. Nemal som vežmi chu na bádanie, tak som tiahlo pridrotoval k páčke a potom som si všimol, že k tomu plastovému zariadeniu pod páčkou, z ktorého ide hadička k membráne swirl-u bola odpojená a zaslepená hadička, ktorá dalej vedie niekam poza brzdový posilovač. Pripojil som ju do tej plastovej srandy, naštartoval a všetko v pohode. Celú včerajšiu cestu z Trenčína do Prahy bolo všetko OK (teploty nad nulou), ale dnes ráno (bolo -3) ako som sa rozbiehal mi vahodilo Antipollution fault + ESP/ASR fault. Všimol som si vo vyhžadávači, že taká téma tu bola, ale už je zrejme zmazaná. Došlo mi, že obe závady spolu súvisia, len by som vás chcel poprosi, na čo sa mám zamera aby som to odstránil. Predpokladám, že ak to zase poodpájam a pozaslepujem, tak by to malo zmiznú a všetko pojde v pohode, ale rád by som to uviedol do normálneho stavu.

EDIT:

pred pár dňami som vymenil SWIRL (takmer gynekologický zákrok), okrem toho polámaného plastového nezmyslu bola prasknutá membrána na SWIRL-e. Po výmene všetko funguje ako má, dokonca auto prestalo huli, pretože po celý čas ako bol SWIRL odpojený boli klapky v zavretej polohe, takže z dvojice sacích ventilov prúdil vzduch len jedným ventilom a zmes bola príliš bohatá. Takže som teraz zvedavý ako sa to prejaví na spotrebe a výkone.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator