Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zápach nafty kolem auta
vilous
30.12.2013 10:42 - Re: Zápach nafty kolem auta
99
Já to nejspíš nemám od výfukových plynů, ale nechtěl jsem zakládat další vlákno.
Bezprostředně po jízdě po vystoupení cítím od auta takový ten zápach jako je kolem pump, v servisních dílnách... Možná si toho moc všímám, uklidinilo mne, že když jdu kolem některých zaparkovaných aut, tak mám podobný pocit.
Minulé dny jsem dost jezdil po Německu a dvakrát se mi stalo, že po zastavení na odpočívadle šel z pod auta bílý dým. Zjistil jsem, že mám mokrý (bylo úplně sucho) první tlumič. Podobně se mi u benzínové vectra takto kouřívalo z koncovky výfuku a nebyl to žádný problém.
Ten dojem smrádku mám už dlouho, ujel jsem s tím přes 5000 km a žádná provozní kapalina neubyla ani o mililitr.
Tak mám dojem, že prostě kondenzát teče na výfuk a když se uhání 150, tak se rozprášením dostane ještě dál. Tak se jen ptám na obdobné zkušenosti a zda ten konenzát nemá jít jinam, mám lehce pokleslý pravý plast pod motorem, jestli to nesouvisí s tím. Možná se jen honím za pitomostma.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator