Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Počasí
robo
26.12.2013 17:41 - Re: Počasí
99
robo napsal(a):
tak ja som dnes rano isiel 60km po dialnici a musim priznat ze som bol sokovany jak super to auto ide a drzi stopu v takom bocnom vetre. vedel by som C5 kritizovat za vselico ale toto bol zazitok. Vonku sa sklapali stromy a toto nic. Iba to zralo snad o 1liter viac ako obvykle proti vetru. To s inymi autami som snad musel vylucovat znos vetra [klopit volant proti vetru ] aj C4 tancovala hodne, hlavne na zmene pri tych barierach. A toto sedelo jak pribite, fantasticke. Zimne 225.
Myslim ze na starsich vozoch robi neistotu ked je vola na volante[riadeni] , co zatial u mna na novom nehrozi. Ale sak jak kazde auto, casom vole pribudnu

vcera som isiel opat po dialnici, neviem kolko fukalo ale toto uz bolo citit, aj ked nic hrozne. Isiel som okolo 120 a ked bol protivietor 60-80km tam som zacal rozmyslat ved to je ako keby som isiel 180. bolo to citit, hlavne z boku. furt som rozmyslal kolko vydrzi ten gril s tou maskou....
myslim ze toto bol fucak ked uz auto vyzadovalo korekcie , raz ma prekvapilo ako mi stlacilo predok, zrejme ked je v tej dialnicnej rychlosti auto najezene [zadok vyssie] , tak nahly poryv vetra stlacil nos, tak to jemne preperovalo

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator