Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vánoce,Silvestr a naše figura
jruze
24.12.2013 12:40 - Re: Vánoce,Silvestr a naše figura
U??vate?
Mikra napsal(a):
Ve školce nás učili, že po jídle musíme jít spát. No a co se v mládí naučíš, to ti budou na starý kolena zakazovat. Snažím se ten zvyk ze školky dodržovat, ale v práci nemají pochopení. Kolikrát mě vzbudí ještě dřív, než se mi začnou zdát ty tuky spalující sny. Pak člověk nemá přibrat, když nemá čas na spalování tuků. Teď mám vánoční prázdniny, tak doufám, že když budu mít čas si po každým jídle trochu zdřímnout, tak že konečně zhubnu. Po třech králích to převážím a uvidíme.


Králík je hubenej !! to chce flaxu z pořádnýho bejka a jím nejvíc v noci - jednak na to mám klid,nikdo mi do toho nekecá , kalorie se hezky uloží rovnoměrně do celého těla (když jíš vestoje,nebo sedě musí jich spousta někam šplhat aby se dostaly všude a hodně jich na to nemá řeknou že se na to vys... a odejdou......) A ještě jedna věc - co do sebe nasoukᚠbez vědomí svého starostlivého protějšku se nepočítá (asi) páč ráno mᚠhezky připravenou snídani abys nestrádal

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator