Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Suspension system faulty
vasa
23.12.2013 20:00 - Re: Suspension system faulty
Za?iato?n?k
jruze napsal(a):
Má to auto tlačítko sport? Jak to péruje? To že padá zadek je na 90% těsnění , jestli se zhoršilo pérování mohl si prorazit membránu v kouly(jestli jsi jel s autem na dorazech tak to nemusely přežít pístnice(nepravděpodobné).Předpokládám že LDS je tam dost a za jízdy to drží vejšku jak má tak by mělo stačit přetěsnit pístnice,jestli jsi jel v nejvyšší poloze tak by mohl být problém jak s koulema tak s pístnicemi,a ten přední korektor vyměň stejně.Zvedni to v garáži nahoru- povol si víčko od nádobky - odpoj přepady od pístnic(ty přepady sveď donějakých skleniček a do manžet nějaké hadíčky a do jiných skleniček - ráno nebo až to sleze skontroluj kolik je u zadních pístnic LDS - tak poznᚠkterá pouští (většinou P.Z.)

Sport to nemá. Pokud to funguje tak za jízdy výšku drží, v nejvyšší poloze jsem nejezdil, jel jsem pár km se spadlým zadkem, snažil jsem se opatrně. Péruje to celkem normálně, nemám to s čím porovnat... Ale už když to u Vás bylo na Z ramenech asi před rokem, tak jste hodnotil zadek že péruje hůř.

Na tuhle operaci bohužel nemám dílnu, nevejdu se tam... A stejně teď přes svátky neseženu díly. Nechám to až na leden.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator